Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

ÚZEMNÝ PLÁN

          Na tomto mieste zverejňujeme časti územného plánu obce dostupné v elektronickej podobe.

 

 

Doplnok č. 3 k územnému plánu

     Obecné zastupiteľstvo v ČiernoM Balogu dňa 24. mája 2018 schválilo Doplnok č. 3 k územného plánu obce - Zmeny a doplnky č. 3. Záväzné časti územného plánu vyhlásilo obecné zastupiteľstvo všeobecne záväzným nariadením, ktoré prikladáme v súbore na stiahnutie.

 

  • Všeobecne záväzné nariadenie č. 1/2018, ktorým sa podľa zmien a doplnkov č. 3 Územného plánu obce Čierny Balog mení a dopĺňa  všeobecne záväzné nariadenie obce Čierny Balog č. 8/2009, ktorým boli vyhlásené záväzné časti Územného plánu obce Čierny Balog

 

 

Doplnok č. 2 k územnému plánu

Obecné zastupiteľstvo v ČiernoM Balogu dňa 25. mája 2017 schválilo Doplnok č. 2 k územného plánu obce - Zmeny a doplnky č. 2. Záväzné časti územného plánu vyhlásilo obecné zastupiteľstvo všeobecne záväzným nariadením, ktoré prikladáme v súbore na stiahnutie.

 

 

Ďalej si po kliknutí na nasledujúce odkazy môžete stiahnuť základný výkres s vyznačením jednotlivých zmien a doplnkov ako aj kompletnú výkresovú dokumentáciu Zmiena a doplnkov č. 2 k územnému plánu obce (sťahovanie môže trvať dlhšie).

 

 

Pôvodné znenie územného plánu a doplnok č. 1

 

 

  • Zdigitalizovaný výkres č. 3 - Komplexný urbanistický návrh s riešením dopravy ( po kliknutí na obrázok sa otvorí PDF - dokument)
  • Zdigitalizovaný výkres č. 9 - Perspektívne použitie poľnohospodárskej pôdy ( po kliknutí na obrázok sa otvorí PDF - dokument)

 

          Ostatné časti územného plánu sú k dispozícii k nahliadnutiu na obecnom úrade.

Výkres č. 3 - Komplexný urbanistický návrh s riešením dopravy

výkres č. 3_odkaz na PDF dokument

 

Výkres č. 9 - Perspektívne použitie poľnohospodárskej pôdy

Výkres č. 9 - odkaz na PDF - dokument


 

dnes je: 14.10.2019

meniny má: Boris

podrobný kalendár

Kalendár zberu o odvozu komunálneho odpadu

Súťaž o Zlatý erbwebygroup

14.10.2019
Úvodná stránka