Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Komisie pri OZ

1. Komisia ekonomická a správy majetku obce

Predseda: Ing. Lenka NOVÁKOVÁ
Tajomníčka: Ing. Eva Michelčíková



Členovia:
               

  1. Mgr. Michal Vetrák - poslanec
  2. Ing. Peter Úradník - poslanec
  3. Ing. Petr Ambros - poslanec
  4. Janka Kvietková, Č. Balog
  5. Mgr. Martina Ťažká, Č. Balog
  6. Anna Giertlová, Č. Balog

 


 

2. Komisia výstavby, územného plánovania a životného prostredia

Predseda: Peter RAČÁK

Tajomníčka: Oľga Auxtová


Členovia:

  1. Ing. Milan Gašperík, Č. Balog
  2. Juraj Pančík, Č. Balog
  3. Jozef Giertl, Č. Balog
  4. Ivan Kučerák,  Č. Balog
  5. Ing. Anton Rosík, Č. Balog
  6. Ing. Alena Štefančíková,Č. Balog

                


 

3. Komisia sociálna, zdravotná a bytová

Predseda: Mgr. Margita Berčíková

Tajomníčka : Anna Giertlová


Členovia:

  1. Mgr. Petra Piliarová, Č. Balog
  2. PhDr. Ľubomíra Pančíková, Č. Balog
  3. Mgr. Martina Ťažká, Č. Balog
  4. Mgr. Margita Šuleková, Č. Balog

 


 

4. Komisia cestovného ruchu, regionálneho rozvoja, kultúry
  a podnikateľských aktivít

Predseda : Ing. Martin Pjater

Tajomník : Mgr. Miroslava Rosíková

 

Členovia:                

  1. Viera Štulrajterová - poslankyňa
  2. Jozef Belko - poslanec             
  3. Ing. Gabriel Giertl, Č. Balog
  4. Marcela Giertlová, Č. Balog                  
  5. Anna Lehocká, Č. Balog
  6. Vincent Budinský, Č. Balog   

           


 

5. Komisia rozvoja školstva a vzdelávania

Predseda : Mgr. Janka GIERTLOVÁ

Tajomníčka: PhDr. Božena Berčíková

 

Členovia:

 

  1. Elena Betková - poslankyňa
  2. Ing. Petr Ambros - poslanec
  3. Ing. Peter Úradník, PhD. - poslanec
  4. Mgr. Dana Žilová, Brezno
  5. Mgr. Ľubica Vránska, Č.Balog
  6. Mgr. Anna Jozefíková, Brezno

 


 

6. Komisia pre mládež a šport

Predseda : Mgr. Michal VETRÁK

Tajomník: Tibor Potkány


Členovia : 

  1. Mgr. Michal Vetrák - poslanec
  2. Ing. Peter Úradník, PhD. - poslanec
  3. Ľubomír Auxt, Č. Balog
  4. Ivan Belko,  Č. Balog
  5. Jozef Schőn, Č. Balog
  6. Ing. Martin Medveď, Č. Balog
  7. Peter Medveď, Č. Balog

 


 

7. Komisia PRE ochranU verejného poriadku

Predseda: Jozef BELKO - poslanec

Tajomník: Mgr. Lívia Kupcová

 

Členovia:

  1. Ing. Milan Gašperík, Č. Balog
  2. Bc. Ján Vránsky, Č. Balog
  3. Mgr. Miroslav Štefančík, Č. Balog
  4. Iveta Šubová, Č. Balog

 


 

8. Vyraďovacia, likvidačná a škodová komisia

Predseda:  Elena BETKOVÁ

Tajomníčka: Valéria Medveďová


Členovia:

  1. Elena Betková - poslankyňa
  2. Tibor Potkány, 9. mája 2138/5, Brezno

   


 

9. Komisia na ochranu verejného záujmu pri výkone funkcií verejných funkcionárov

Predseda : Jozef ŠVANTNER

Tajomník: Mgr. Róbert Hlaváčik

Členovia - len poslanci:

  1. Peter Račák – za SMER
  2. Jozef Belko  - za SMS
  3. Mgr. Janka Giertlová – za SNS
  4. Ing. Petr Ambros – za KDH
  5. Ing. Martin Pjater – za nezávislých

 

 


 

10. Komisia na prešetrovanie sťažností

Predseda : Ing. Lenka NOVÁKOVÁ

Tajomník: Mgr. Róbert Hlaváčik

Členovia:

  1. Viera Štulrajterová - poslankyňa
  2. Jozef Švantner - poslanec

 


 

 

 

 

 


 

dnes je: 25.8.2019

meniny má: Ľudovít

podrobný kalendár

Kalendár zberu o odvozu komunálneho odpadu

Súťaž o Zlatý erb



webygroup

25.8.2019
Úvodná stránka