Prechod na navigáciu Hlavné menu

Komisie pri OZ

1. Komisia ekonomická a správy majetku obce

Predseda: Ing. Petr Ambros
Tajomníčka: Ing. Eva Michelčíková



Členovia:
               

  1. Mgr. Michal Vetrák - poslanec
  2. Anna Giertlová - poslankyňa
  3. Jana Kvietková - poslankyňa
  4. Ing. Lenka Nováková - poslankyňa
  5. Jana Gašperíková, Krížno 637/19, Č. Balog - Pusté
  6. Bc. Martina Ťažká, Do Doliny 1609/37, Č. Balog – Medveďov

 


 

2. Komisia výstavby, územného plánovania a životného prostredia

Predseda: Peter Daxner

Tajomníčka: Oľga Auxtová


Členovia:

  1. Ing. Milan Gašperík - poslanec
  2. Peter Motyka - poslanec
  3. Ľubomíra Vozárová - poslankyňa
  4. Ivan Kučerák, P. Jilemnického 663/95, Č. Balog - Dobroč
  5. Ivan Rosík, Horná 1275/9, Č. Balog - Krám
  6. Bc. Alena Štefančíková, Školská 1028/90, Č. Balog- Komov

                


 

3. Komisia sociálna, zdravotná a bytová

Predseda: Ľubomíra Vozárová

Tajomníčka : Anna Giertlová


Členovia:

  1. JUDr. Mgr.  Tatiana Štulrajterová - poslankyňa
  2. Mgr. Margita Berčíková, Školská  978/38, Č. Balog
  3. MUDr. Norbert Surový, Dolná 1306/36, Č. Balog
  4. Bc. Margita Šuleková, Ovocinárska 402/34, Č. Balog – Jánošovka

 


 

4. Komisia cestovného ruchu, regionálneho rozvoja, kultúry
  a podnikateľských aktivít

Predseda : Vincent Budinský

Tajomník : Bc. Miroslava Rosíková

 

Členovia:

  1. Ing. Aleš Bílek, Poľná 1288/8, Č. Balog - Krám                 
  2. Mgr. Mária Budovcová, Hlavná 202/29, Č. Balog              
  3. Ing. Gabriel Giertl, Družstevná 720/4, Č. Balog - Dobroč
  4. Ing. Csilla Droppová, Haškova 18, Banská Bystrica                      
  5. Anna Lehocká, Slnečná 316/19, Č. Balog - Jánošovka
  6. Ing. Miroslav Pepich, Vydrovo 108/47, Č. Balog   

           


 

5. Komisia rozvoja školstva a vzdelávania

Predseda : Ing. Petr Ambros

Tajomníčka: PhDr. Božena Berčíková

 

Členovia:

 

  1. Jozef Giertl - poslanec
  2. Elena Betková - poslankyňa
  3. Ing. Petr Ambros - poslanec
  4. Mgr. Dana Žilová, MPČĽ 29, Brezno
  5. Mgr. Ľubica Vránska, Švermova 459/36, Č.Balog
  6. Mgr. Anna Jozefíková, Krčulova 32, Brezno

 


 

6. Komisia pre mládež a šport

Predseda : Peter Motyka

Tajomník: Tibor Potkány


Členovia : 

  1. Mgr. Michal Vetrák - poslanec
  2. Ľubomír Auxt, Mlynská 1226/27, Č. Balog – Krám
  3. Ivan Belko, Krížno 623/5, Č. Balog –Pusté
  4. Ing. Pavel Gašperík, Krížno 637/19, Č. Balog - Pusté        
  5. Peter Medveď, Drevárska 279/18, Č. Balog            
  6. Jozef Schőn, Školská 1055/119, Č. Balog – Komov

 


 

7. Komisia PRE ochranU verejného poriadku

Predseda: Ing. Milan Gašperík

Tajomník: Mgr. Lívia Kupcová

 

Členovia:

  1. Erik Belko, Kopaničná 1135/50, Č. Balog -  Fajtov
  2. Jozef Sitárčik, Jergov 159/10, Č. Balog
  3. Bc. Miroslav Štefančík, Hlavná 224/53, Č. Balog

 


 

8. Vyraďovacia, likvidačná a škodová komisia

Predseda:  Jozef Giertl

Tajomníčka: Valéria Medveďová


Členovia:

  1. Elena Betková - poslankyňa
  2. Tibor Potkány, 9. mája 2138/5, Brezno

   


 

9. Komisia na ochranu verejného záujmu pri výkone funkcií verejných funkcionárov

Predseda : Anna Giertlová

Tajomník: Mgr. Róbert Hlaváčik

Členovia:

  1. Jana Kvietková - SMER-SD
  2. JUDr. Mgr. Tatiana Štulrajterová - Strana moderného Slovenska
  3. Vincent Budinský - nezávislý

 

 


 

10. Komisia na prešetrovanie sťažností

Predseda : Ing. Lenka Nováková

Tajomník: Mgr. Róbert Hlaváčik

Členovia:

  1. Ing. Milan Gašperík - poslanec
  2. Peter Daxner - poslanec

 


 

 

 

 

 


 

dnes je: 21.8.2017

meniny má: Jana

Súťaž o Zlatý erb



webygroup

21.8.2017
Úvodná stránka